Okulary przeciwsłoneczne Versace

( ilość produktów: 1 )

Okulary przeciwsłoneczne Versace: trochę historii

Versace jest jedną z najbardziej znanych marek modowych na świecie i jest punktem odniesienia w dziedzinie perfum, biżuterii, butów i okularów przeciwsłonecznych.

Założycielem marki jest Gianni Versace, który w 1972 roku, w wieku 25 lat, przeniósł się do Mediolanu, aby skupić się na karierze projektanta mody i wkrótce marka Versace zwróciła na siebie uwagę. Gianni Versace na nowo zdefiniował współczesną modę, łącząc w swoich projektach wiele stylów. Do późnych lat 90. liderem jego firmy był Gianni Versace, człowiek, który codziennie walczył o zachowanie stylu swojej marki. Niestety został zamordowany w 1997 roku, a jego siostra Donatella Versace przejęła kierownictwo włoskiego domu mody i z powodzeniem rozwinęła markę dla klienta XXI wieku. Obecnie na całym świecie istnieje ponad 100 butików Versace, oferujących milionom konsumentów nowoczesne, eleganckie i ponadczasowe projekty.

Versace: historia marki

Marka Versace od momentu powstania budowała swoją pozycję dzięki wyjątkowemu stylowi i niepowtarzalnemu wzornictwu. Versace oferuje szeroką gamę modeli okularów przeciwsłonecznych: modele męskie, damskie i dziecięce, modele sportowe oraz modele bardziej wyszukane. Każda twarz wymaga innego modelu, a wybór musi być dokonany zgodnie z poszukiwanym stylem i ewentualnie modą chwili. Jednak jeśli chodzi o znalezienie stylowych markowych okularów przeciwsłonecznych, które można wyposażyć w soczewki korekcyjne, większość osób noszących okulary staje się szara. Dzięki kolekcji Versace osoby noszące okulary mogą teraz cieszyć się przenikliwymi okularami przeciwsłonecznymi i poczuć się jak na czerwonym dywanie. W przeszłości okulary Versace były wybierane przez takie sławy i gwiazdy, jak Elton John, Elizabeth Hurley, Beyonce, Cindy Crawford i wiele innych.

Okulary przeciwsłoneczne Versace dla kobiet i mężczyzn

Aby uzupełnić listę produktów oferowanych przez Versace, niezbędna była kolekcja okularów przeciwsłonecznych. Oczywiście okulary przeciwsłoneczne Versace muszą nadać mężczyźnie lub kobiecie wyjątkowy, modny i ekskluzywny wygląd. Żadna inna marka nie oferuje takiej ekstrawagancji jak Versace. Złote detale na zausznikach zapewniają użytkownikowi przyciągający uwagę, a jednocześnie ultranowoczesny wygląd. Kolekcja okularów skierowana jest do osób, które chcą się wyróżnić i w pełni cieszyć się uwagą innych osób.

Versace konkuruje z Ray-Banem o popularność swoich okularów przeciwsłonecznych. Proponowane kształty pozwalają zachować modny lub vintage look, w zależności od upodobań. Oprawki tych okularów mogą być wykonane z metalu, takiego jak tytan lub imitacja drewna i mogą być również dostępne w różnych kolorach: czarnym, niebieskim, żółtym. Ochronę przed światłem słonecznym gwarantuje jakość zastosowanych soczewek optycznych, a także historyczna jakość produktów Versace.

W sklepie internetowym Okularymarkowe.pl możesz kupić najnowsze okulary przeciwsłoneczne Versace dla kobiet i mężczyzn w bardzo przystępnych cenach. Każdy model jest dostępny w różnych kolorach i w różnych kształtach.

Oryginalne okulary w sklepie internetowym

Zakup okularów nie musi wiązać się z poświęceniem czasu na wyjazd do sklepu stacjonarnego. Zakup modnych okularów Versace można zrealizować w szybki, przyjemny i wygodny sposób za pośrednictwem sklepu internetowego. Trzeba jednak pamiętać, by korzystać z usług sprawdzonego dostawcy oryginalnych okularów.

W naszym sklepie oferujemy produkty znanych i renomowanych producentów:

W okularymarkowe.pl znajdziesz wiele ciekawych wariantów oprawek do okularów przeciwsłonecznych Versace, które wyglądają bardzo modnie. Oprócz ochrony przed promieniowaniem UV, soczewki zapewniają lepsze widzenie nawet w warunkach oświetleniowych. Okulary przeciwsłoneczne Versace o doskonały wybór zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Zobacz również:

      pixel