Dita Okulary przeciwsłoneczne

( ilość produktów: 55 )

Historia Okularów DITA to naprawdę historia długoletnich przyjaciół, Jeffa Solorio i Johna Junipera, którzy w 1995 roku w Los Angeles założyli firmę Dita Eyewea. Nazwa firmy jest nawiązaniem do Dity von Teese – aktorki, modelki i tancerki burleskowej, a także przyjaciółki jednego z założycieli firmy. Okulary Dita inspirowane są stylem retro oraz są wyrazem pięknego, inteligentnego projektu i niedocenianej elegancji. Okulary przeciwsłoneczne Dita przyciągające wzrok, a do wszystkiego dodają wyrafinowanej nonszalancji Twojemu wyglądowi.

Nowoczesne okulary przeciwsłoneczne Dita

Okulary Dita skierowane są przede wszystkim do osób, które szukają produktów najwyższej jakości i mają odwagę je nosić.. Wykorzystując nowoczesne materiały i kształty, okulary Dita wyróżniają się jakością, wyglądem i dopasowaniem. Okulary przeciwsłoneczne Dita 'MACH-ONE' są przykładem produktu o najwyższej jakości. Wszystkie projekty są wykonywane ręcznie w Japonii i wykorzystują wyłącznie najwyższej jakości materiały: tytan, 18-karatowe złoto, białe złoto i najlepsze japońskie octany.

Inspiracją dla projektów okularów Dita były oprawki modne w latach 50. i 80. z klasycznego kina hollywoodzkiego, ale zostały zaprojektowane z nowoczesnych materiałów z myślą o współcześnie panujących trendach. Charakterystyczną cechą okularów przeciwsłonecznych Dita jest subtelne logo na okularach.

W naszym sklepie oferujemy okulary znanych i renomowanych producentów:

W okularymarkowe.pl znajdziesz wiele ciekawych wariantów oprawek do okularów przeciwsłonecznych Dita, które wyglądają bardzo modnie. Oprócz ochrony przed promieniowaniem UV, soczewki zapewniają lepsze widzenie nawet w warunkach oświetleniowych. Okulary przeciwsłoneczne Dita to doskonały wybór zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Zobacz również:

      pixel