Gucci Okulary Przeciwsłoneczne

( ilość produktów: 34 )

Okulary przeciwsłoneczne Gucci mają długą i barwną historię. Kochają je zarówno młodzi, jak i starzy, przez co stały się one częścią naszej kultury. Ale jak to się wszystko zaczęło?

Marka powstała w 1906 roku, kiedy to 25-letni Guccio Gucci założył we Florencji sklep z artykułami rymarskimi. W latach 20-tych Gucci sprzedawał skórzane torby dla jeźdźców, a później, gdy jego klienci przesiedli się do samochodów i innych pojazdów bez koni, zajął się luksusowymi bagażami. Pierwszy sklep detaliczny powstał w 1938 roku przy Via Condotti w Rzymie. Ze względu na wysoką jakość rzemiosła marka szybko się rozwijała, a wraz z nią powstawały kolejne sklepy w całej Europie. Wraz z otwarciem sklepów w Mediolanie i Nowym Jorku, Gucci zaczął budować swoją markę jako symbol nowoczesnego luksusu. Gucci jest postrzegana jako jedna z najbardziej znanych, luksusowych, łatwo rozpoznawalnych i pożądanych marek modowych na świecie.

Dzięki swojej bogatej historii i dostarczaniu produktów najwyższej jakości firma jest dziś rozpoznawalna na całym świecie. W ostatnich latach firma stała się jedną z najpotężniejszych i najbardziej szanowanych marek lifestylowych na świecie. Okulary przeciwsłoneczne Gucci wiodą prym na rynku, a fani marki z niecierpliwością oczekują kolejnych kolekcji. Kultowy dom mody w swoich projektach okularów łączy styl klasyczny z nowoczesnym. Okulary Gucci dodają włoskiego charakteru do każdej stylizacji.

Okulary Gucci

Okulary przeciwsłoneczne Gucci

Produkty marki Gucci są przeznaczone dla odbiorców świadomych mody, którzy mają poczucie stylu. Wiele cenionych i znanych gwiazd filmowych nosi ich ekstrawaganckie ubrania, wyroby skórzane i piękne akcesoria, takie jak ich okulary przeciwsłoneczne. W latach 60-tych Gucci stał się jeszcze bardziej popularny, gdy z marką związały się hollywoodzkie gwiazdy, takie jak Peter Sellers, Grace Kelly i Audrey Hepburn. Jackie Kennedy Onassis została również sfotografowana z torbą na ramię Gucci, która później została nazwana "Jackie O." W tym czasie firma używała logo "GG". Inspirację Jackie O można zobaczyć dzisiaj w klasycznym, ponadczasowym stylu kolekcji okularów przeciwsłonecznych Gucci.

Okulary przeciwsłoneczne Gucci dla kobiet i mężczyzn

Okulary przeciwsłoneczne Gucci są odważne, stylowe i stworzone dla wielu różnych gustów i przeznaczenia. Damskie okulary przeciwsłoneczne są natychmiast rozpoznawalne dzięki ikonicznemu emblematowi Gucci z "podwójnym G" wytłoczonym na oprawkach. Złoto jest podstawowym kolorem dla Gucci i jest to widoczne w całym ich asortymencie. Ich okulary przeciwsłoneczne są wykonane z najwyższej jakości materiałów, które Cię nie zawiodą. Męska kolekcja okularów przeciwsłonecznych Gucci wskazuje na ponadczasową, klasyczną stylistykę. Idealne dla panów, którzy są dumni ze swojego wyglądu.

Funkcjonalność i styl okularów Gucci

Wysokiej jakości okulary przeciwsłoneczne łączą najwyższą funkcjonalność, pełną ochronę przed promieniami UV ze świeżymi i odważnymi wzorami. Okulary przeciwsłoneczne Aviator Gucci uosabiają tę koncepcję. Te inspirowane latami 80 okulary Gucci skutecznie chronią oczy i charakteryzują się wyjątkowym połączeniem funkcjonalności i wzornictwa.

Męskie okulary przeciwsłoneczne Gucci, podobnie jak mężczyźni, którzy wiernie podążają za tą marką, emanują poczuciem młodości, przygody i wyrafinowania. W okularach przeciwsłonecznych Gucci mężczyźni znajdują zaskakujące i eklektyczne akcesoria wymyślone przez Alessandro Michele i jego zespół.

Popularne kolekcje okularów Gucci

Kolekcje okularów przeciwsłonecznych Gucci sięgają od dużych, odważnych okularów, jak GG0083S, po delikatne, designerskie modele, jak GG0061S. Sercem projektów okularów przeciwsłonecznych są kwadratowe GG0010S i bezramkowe oprawki, które są dostępne w szerokiej gamie kolorów, nie zaniedbując przy tym klasycznej elegancji, która zawsze charakteryzowała dom mody Gucci.

Wiele znanych gwiazdy uległo urokowi okularów marki Gucci. Mariah Carey, Kanye West, Miley Cyrus, Cristiano Ronaldo, Nicole Scherzinger, Jennifer Aniston i Ludacris to tylko niektóre z gwiazd, które można wielokrotnie fotografować w modnych okularach Gucci. Co ważne, wszystkie okulary przeciwsłoneczne Gucci są wyposażone w ochronę przeciwsłoneczną UV400, która chroni oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Co sprawia, że te okulary przeciwsłoneczne są ulubionym produktem wielu gwiazd? Oprócz wysokiej jakośći, każda para Gucci emanuje stylem i klasą. Te okulary przeciwsłoneczne odzwierciedlają modne style, które wyglądają dobrze i działają jeszcze lepiej. Są dalekie od przeciętności, co sprawia, że są ulubieńcami wielu ludzi - od gwiazd po zwykłych ludzi.

Okulary przeciwsłoneczne Gucci są stworzone dla nowoczesnych kobiet i mężczyzn. Mówią o luksusie, a ich styl glamour, vintage, stał się ikoną. Liniowe kształty o idealnych proporcjach mają charakterystyczny "smak", który przemawia zarówno do mężczyzn, jak i kobiet na całym świecie.

Jak rozpoznać, czy okulary słoneczne Gucci są autentyczne?

Szczególną uwagę należy zwrócić na wewnętrzną stronę oprawek. Wszystkie okulary przeciwsłoneczne Gucci posiadają informację "Made in Italy" Grupy Safilo. Po "Made in Italy" powinno być CE. Jest to skrót od "Conformité European", co oznacza , że produkt spełnia wymagania Unii Europejskiej. Można tam również znaleźć kod kolorystyczny i numer modelu. Ponadto oprócz okularów przeciwsłonecznych należy dołączyć futerał Gucci, ściereczkę do okularów Gucci, plastikową torbę chroniącą okulary przeciwsłoneczne, certyfikat autentyczności i list gwarancyjny. Zawsze należy również sprawdzić pisownię i wagę oprawek okularów słonecznych.

W naszym sklepie oferujemy produkty znanych i renomowanych producentów:

W okularymarkowe.pl znajdziesz wiele ciekawych wariantów oprawek do okularów przeciwsłonecznych Gucci, które wyglądają bardzo modnie. Oprócz 100% ochrony przed promieniowaniem UV, soczewki zapewniają lepsze widzenie nawet w warunkach oświetleniowych. Okulary przeciwsłoneczne Gucci doskonały wybór zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Zobacz również:

      pixel