Maybach

( ilość produktów: 15 )

MAYBACH od dziesięcioleci jest symbolem najwyższych standardów jakości i luksusu. Wyróżnia się misterną obróbką, wyszukanymi materiałami i wyjątkowym designem. Wilhelm Maybach i jego syn Karl Maybach położyli podwaliny pod markę samochodów z najwyższej półki. Firma znana jest z produkcji jednych z najbardziej luksusowych samochodów, a także wykorzystuje swoje zasoby do tworzenia ręcznie robionych okularów przeciwsłonecznych z rzadkich i cennych materiałów. Niepowtarzalny design, wielką dbałość o szczegóły, szlachetne materiały doceniają wszyscy miłośnicy mody i dobrego stylu.

Charakterystyka okularów Maybach

Modele okularów MAYBACH łączą tradycję z nowoczesnością i zajmują mocne miejsce w segmencie okularów luksusowych. Okulary przeciwsłoneczne Maybach wykonane są z materiałów najwyższej jakości, takich jak tytan czy rzadkie gatunki drewna, które są uszlachetnione złotem, różowym złotem lub platyną, w celu uzyskania wyjątkowego wykończenia. Niektóre modele z kolekcji MAYBACH posiadają wykończenie z 24-karatowego złota.

Kolekcja okularów przeciwsłonecznych Maybach dla Kobiet i mężczyzn

Kolekcje okularów przeciwsłonecznych Maybach oferują szereg klasycznych i niepowtarzalnych stylów zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Każda para jest ręcznie robiona w Niemczech z wykorzystaniem nowoczesnych i tradycyjnych aspektów projektowych jako inspiracji do stworzenia idealnej oprawy. Okulary przeciwsłoneczne są wyposażone w wysokiej jakości soczewki innej niemieckiej marki premium, Zeiss. Kultowe logo Maybach wytłoczone jest na każdej parze, a także na ręcznie robionych skórzanych etui, w których przechowywane są okulary przeciwsłoneczne.

Jak dbać o okulary Maybach?

Okulary przeciwsłoneczne Maybach są wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak metal i octan, dzięki którym zawdzięczają swoją trwałość. Aby jednak przedłużyć żywotność okularów, należy zawsze obchodzić się z nimi ostrożnie i korzystać z odpowiednich opcji przechowywania. Jeśli podróżujesz z okularami przeciwsłonecznymi, upewnij się, że używasz dołączonego futerału na okulary Maybach lub innego solidnego futerału do ich ochrony.

Aby zapobiec zarysowaniom, nigdy nie stawiaj oprawek na soczewkach do dołu i unikaj kontaktu z ostrymi przedmiotami, takimi jak biżuteria, klucze czy ozdoby. Należy również unikać noszenia okularów przeciwsłonecznych na głowie. Okulary Maybach należy czyścić za pomocą załączonej szmatki lub innej miękkiej ściereczki z mikrofibry.

Oryginalne okulary w sklepie internetowym

Zakup okularów nie musi wiązać się z poświęceniem czasu na wyjazd do sklepu stacjonarnego. Zakup modnych okularów Maybach można zrealizować w szybki, przyjemny i wygodny sposób za pośrednictwem sklepu internetowego. Trzeba jednak pamiętać, by korzystać z usług sprawdzonego dostawcy oryginalnych okularów.

W naszym sklepie oferujemy produkty znanych i renomowanych producentów:

W okularymarkowe.pl znajdziesz wiele ciekawych wariantów oprawek do okularów przeciwsłonecznych Mybach, które wyglądają bardzo modnie. Oprócz 100% ochrony przed promieniowaniem UV, soczewki zapewniają lepsze widzenie nawet w warunkach oświetleniowych. Okulary przeciwsłoneczne Maybach doskonały wybór zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Zobacz również:

      pixel