Okulary przeciwsłoneczne Bottega Veneta

( ilość produktów: 21 )

Firma Bottega Veneta została założona w 1966 roku przez Michele Taddei i Renzo Zengiaro w Vicenzy jako firma produkująca wyroby skórzane. W bezpośrednim tłumaczeniu nazwa firmy oznacza "sklep wenecki". Najwyższa jakość i kunszt wykonania to główne zalety firmy. W latach 70. i 80. Bottega Veneta zdobyła lojalnych odbiorców dzięki swoim akcesoriom. Andy Warhol, Lauren Hutton i Jacqueline Kennedy sprawili, że marka ta stała się jedną z najlepiej strzeżonych tajemnic świata mody.

Po tym, jak Bottega Veneta doświadczyła spadku sprzedaży i reputacji w latach 90-tych, marka została sprzedana Gucci Group w 2001 roku, gdzie została odrodzona pod kierownictwem dyrektora kreatywnego Tomasa Maiera. Maier nawiązał do rzemieślniczych korzeni marki, dodając jednocześnie szczyptę nowoczesnego wyrafinowania. Przekształcił Bottegę w luksusowego giganta, wprowadzając do swojej oferty, obok słynnych akcesoriów, biżuterię i perfumy. Vogue określił tę markę jako symbol "sekretnego bogactwa" dla wymagających klientów.

W czerwcu 2018 r. Maier ustąpił ze stanowiska, aby ustąpić miejsca nowemu dyrektorowi kreatywnemu Danielowi Lee

Różnorodna kolekcja okularów przeciwsłonecznych Bottega Veneta

Dziś marka ta jest dojrzałym domem mody, który oferuje modnym mężczyznom i kobietom wszystko, czego potrzebują - w tym okulary przeciwsłoneczne. Kolekcja okularów Bottega Veneta oferuje oprawki w różnych kształtach i przepięknych kolorach. Okulary Bottega Veneta są stylowe, pomysłowe i ekskluzywne.

Okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne Bottega Veneta wyrażają charakterystyczną dla tej marki wrażliwość estetyczną, łącząc kreatywność i funkcjonalność. Równowaga między rzemiosłem a innowacyjnymi technikami owocuje kolekcjami opartymi na jakości i pięknym wykonaniu. Odważne okulary przeciwsłoneczne typu kocie oko i okulary z białego octanu z metalowymi detalami i srebrnymi wykończeniami podkreślają kobiecy styl.

Subtelne projekty okularów przeciwsłonecznych z charakterystycznymi detalami, są wspólnym elementem w całej kolekcji okularów. Żadnych przyciągających wzrok logo czy inicjałów marki na oprawkach, ale drobny grawer ich nazwy po wewnętrznej stronie zausznika. Oprócz wyjątkowego wykonania i użycia luksusowych materiałów siła domu mody tkwi w szczegółach.

Od wielu lat najbardziej rozpoznawalnym elementem jest motyw utkany ze skóry Intrecciato, który pozostaje znakiem rozpoznawczym Bottega Veneta. W okularach i okularach przeciwsłonecznych widzimy, że inne materiały, takie jak metal i plastik, również nawiązują do designu Intrecciato.

Jak można stwierdzić, czy okulary przeciwsłoneczne Bottega Veneta są oryginalne?

Oryginalne okulary przeciwsłoneczne Bottega Veneta znajdują się w opakowaniu z logo producenta. Wszystkie okulary przeciwsłoneczne Bottega Veneta powinny być dostarczane z wysokiej jakości etui na okulary, które zostało wykonane z najwyższą starannością. Aby mieć pewność, że kupujesz tylko autentyczne produkty [marka}, zawsze dokonuj zakupów u sprawdzonego sprzedawcy, takiego jak sklep okularymarkowe.pl

Jak dbać o okulary Bottega Veneta?

Okulary przeciwsłoneczne Bottega Veneta są wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak metal i octan, dzięki którym zawdzięczają swoją trwałość. Aby jednak przedłużyć żywotność okularów, należy zawsze obchodzić się z nimi ostrożnie i korzystać z odpowiednich opcji przechowywania. Jeśli podróżujesz z okularami przeciwsłonecznymi, upewnij się, że używasz dołączonego futerału na okulary Bottega Veneta lub innego solidnego futerału do ich ochrony.

Aby zapobiec zarysowaniom, nigdy nie stawiaj oprawek na soczewkach do dołu i unikaj kontaktu z ostrymi przedmiotami, takimi jak biżuteria, klucze czy ozdoby. Należy również unikać noszenia okularów przeciwsłonecznych na głowie. Okulary Bottega Veneta należy czyścić za pomocą załączonej szmatki lub innej miękkiej ściereczki z mikrofibry.

Oryginalne okulary w sklepie internetowym

Zakup okularów nie musi wiązać się z poświęceniem czasu na wyjazd do sklepu stacjonarnego. Zakup modnych okularów Bottega Veneta można zrealizować w szybki, przyjemny i wygodny sposób za pośrednictwem sklepu internetowego. Trzeba jednak pamiętać, by korzystać z usług sprawdzonego dostawcy oryginalnych okularów. 

W naszym sklepie oferujemy produkty znanych i renomowanych producentów:

W okularymarkowe.pl znajdziesz wiele ciekawych wariantów oprawek do okularów przeciwsłonecznych Bottega Veneta, które wyglądają bardzo modnie. Oprócz 100% ochrony przed promieniowaniem UV, soczewki zapewniają lepsze widzenie nawet w warunkach oświetleniowych. Okulary przeciwsłoneczne Bottega Veneta o doskonały wybór zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Zobacz również:

      pixel