Okulary przeciwsłoneczne Maui Jim

( ilość produktów: 44 )

Okulary przeciwsłoneczne Maui Jim

W 1980 roku marka Maui Jim rozpoczęła swoja działalność jako mała firma sprzedająca okulary przeciwsłoneczne na Hawajach. Na wyspach promienie słoneczne odbijają się od morza i białego piasku i gwałtownie atakują Twój wzrok. Widząc zapotrzebowanie rynku na technologię, która mogłaby zwalczać intensywne odblaski i szkodliwe promieniowanie UV, firma opracowała własne okulary, tak by zapewnić optymalną ochronę przed promieniami słonecznymi i wysoki komfort noszenia.

Od momentu powstania marka stała się znana na całym świecie ze swoich okularów o niesamowitej jakości. Producent okularów przeciwsłonecznych Maui Jum ma swoją siedzibę w Peorii w stanie Illinois, ale dzięki ogromnemu doświadczeniu i bogactwu produktów okulary są dystrybuowane na całym świecie. Linie tych ramek zapożyczyły motywy oceaniczne w duchu hawajskim, tak bliskie ich projektantowi. Maui Jim oferuje Ci swobodę wychodzenia na zewnątrz bez narażania się na niebezpieczne odblaski słoneczne.

Charakterystyka Okularów Maui Jim

Soczewki Maui Jim zostały zaprojektowane tak, aby zawierały wysokiej jakości system polaryzacji oraz powłoki antyrefleksyjne. Dla jeszcze większego komfortu marka oferuje 4 kolory szkła do wyboru w zależności od otoczenia i pogody. Aby jak najlepiej odfiltrować szkodliwe promienie słoneczne, przednia część soczewek posiada mieniący się efekt gradientu. Wszystko to sprawia, że Każdy szczegół będzie się zawsze wyróżniał dzięki wyraźnie widocznym kontrastom.

Oprawki okularów przeciwsłonecznych Maui Jim są wykonane z różnych materiałów, aby spełnić potrzeby kupujących. Tytan jest stosowany obok stali i brązu, a także teflonu i nylonu, aby nadać im niezrównaną odporność na uderzenia. Są one zaprojektowane i stworzone przez utalentowanych projektantów z wykorzystaniem najnowszych technologii, zarówno w oprawach, jak i w soczewkach polaryzacyjnych. Niezależnie od tego, czy są kobiece, czy męskie, oprawki Maui Jim uwiodą Cię swoją stylową elegancją i sprawdzonym urokiem. Szczególnie docenisz lekkość i wygodę okularów. W tych nowoczesnych oprawach zdecydowano się na takie odcienie soczewek jak szarość, zieleń czy przyjemny róż, potraktowane innowacyjnymi filtrami antyzadrapaniowymi, antyrefleksyjnymi czy hydrofobowymi. Asortyment okularów przeciwsłonecznych Maui Jim jest ogromny i zróżnicowany. Każdy znajdzie parę, która najbardziej mu odpowiada, najlepiej dopasowaną do kształtu twarzy.

Zastosowanie okularów Maui Jum

Okulary Maui Jim są tworzone z myślą o miłośnikach sportu. Wybór okularów możemy dostosować do uprawianych aktywności. Do biegania polecamy okulary Frigate i Kumu. Są one wyposażone w lekkie soczewki, które eliminują odblaski, dzięki czemu bieganie jest przyjemniejsze. Aby cieszyć się najlepszymi chwilami spędzonymi na wodzie, gogle Waterman i Big Wave zapewnią Ci ochronę i komfort, którego potrzebujesz.

Oryginalne okulary w sklepie internetowym

Zakup okularów nie musi wiązać się z poświęceniem czasu na wyjazd do sklepu stacjonarnego. Zakup modnych okularów Maui Jim można zrealizować w szybki, przyjemny i wygodny sposób za pośrednictwem sklepu internetowego. Trzeba jednak pamiętać, by korzystać z usług sprawdzonego dostawcy oryginalnych okularów. 

W naszym sklepie oferujemy okulary znanych i renomowanych producentów:

W okularymarkowe.pl znajdziesz wiele ciekawych wariantów oprawek do okularów przeciwsłonecznych Maui Jim wyglądają bardzo modnie. Oprócz 100% ochrony przed promieniowaniem UV, soczewki zapewniają lepsze widzenie nawet w warunkach oświetleniowych. 

Zobacz również:

      pixel