Okulary przeciwsłoneczne Balenciaga

( ilość produktów: 7 )

Dom mody Balenciaga założony w 1918 roku przez hiszpańskiego projektanta, Cristobala Balenciagę, osiągnął swoją renomę dzięki pionierskim projektom i zdolności do wyznaczania trendów i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań. Obecnie, pod kierownictwem Alexandra Wanga założenia marki są kontynuowane, a projektant łączy w swoich kolekcjach klasykę z nowoczesnością. Kobiecy i wyrafinowany styl glamour pozostają jednak charakterystyczne dla Balenciagi, co można dostrzec w okularach przeciwsłonecznych tej marki. Ponadczasowe modele, takie jak kocie oczy i aviatory, zostały unowocześnione dzięki wyjątkowym detalom. Oprawki i soczewki występują w kontrastowych kolorach.

Historia Marki

Charakterystyczny styl Balenciagi, stosowanie kontrastowych grafik i kolorów zawsze wyróżniały go spośród innych projektantów. Najbardziej wyróżniającą cechą marki jest jej "awangardowy" duch. Od czasów założyciela Cristobala, Balenciaga wyróżniała się nowym, charakterystycznym wzornictwem i wysoce geometrycznymi profilami podkreślonymi przez specjalne materiały i kontrastujące kolory.

Od 1917 roku dom mody założony przez Cristóbala Balenciagę zawsze zajmował szczególne miejsce w świecie mody. Dziś Balenciaga kontynuuje to dziedzictwo i przeżywa prawdziwą drugą młodość, odbudowując swoją pozycję jako wiodąca marka w świecie luksusowej mody. Kolekcja okularów przeciwsłonecznych jest ucieleśnieniem przełomowego couture i modowego realizmu. Ekstremalne konstrukcje i niekonwencjonalne materiały mieszają się z bardziej klasycznymi, tworząc oryginalne, rozpoznawalne i innowacyjne style.

Oryginalny styl okularów Balenciga

Balenciaga postrzega okulary jako uzupełnienie sposobu ubierania się. Unikalna linia okularów przeciwsłonecznych dla kobiet i mężczyzn, które stanowią pomost między modą a praktycznością. Kolekcja obejmuje szeroki wachlarz klasycznych i modnych wzorów, stworzonych z wielką dbałością o szczegóły. Wśród modeli znajdują się modne oprawki o odważnym wyglądzie, eleganckie oprawki metalowe, okrągłe okulary z nowoczesnymi akcentami, kształty inspirowane stylem retro i lustrzane soczewki, które sprawiają, że okulary są odważne.

Okulary dla kobiet i mężczyzn

Okulary przeciwsłoneczne Balenciaga obejmują szeroką gamę kształtów i kolorów zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, niezależnie od tego, czy szukasz okularów przeciwsłonecznych typu kocie oko, okularów przeciwsłonecznych typu aviator.

Zakup okularów przeciwsłonecznych Balenciaga dla kobiet

Znany z kultowego obuwia i bardzo pożądanych torebek, dom Balenciaga jest jednym z tych projektantów, które mają poważny wpływ w branży. Ten luksusowy francuski dom mody, założony pierwotnie w Hiszpanii, jest ulubioną marką w branży akcesoriów. Damska kolekcja okularów przeciwsłonecznych Balenciaga wysuwa na pierwszy plan swoje pionierskie projekty, wyznaczając nowe trendy i oferując inspirującą alternatywę dla standardowego, codziennego wyglądu. Kolekcja okularów jest odważna, ale kobieca, zabawna, ale wyrafinowana i wystarczająco efektowna na każdą okazję.

Oryginalne okulary w sklepie internetowym

Zakup okularów nie musi wiązać się z poświęceniem czasu na wyjazd do sklepu stacjonarnego. Zakup modnych okularów Balenciaga można zrealizować w szybki, przyjemny i wygodny sposób za pośrednictwem sklepu internetowego. Trzeba jednak pamiętać, by korzystać z usług sprawdzonego dostawcy oryginalnych okularów. W naszym sklepie oferujemy okulary znanych i renomowanych producentów:

W okularymarkowe.pl znajdziesz wiele ciekawych wariantów oprawek do okularów przeciwsłonecznych Balenciaga, które wyglądają bardzo modnie. Oprócz 100% ochrony przed promieniowaniem UV, soczewki zapewniają lepsze widzenie nawet w warunkach oświetleniowych. Okulary przeciwsłoneczne Balenciaga o doskonały wybór zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Zobacz również:

      pixel