Okulary przeciwsłoneczne Guess

( ilość produktów: 1 )

Od ponad 50 lat okulary Guess są ucieleśnieniem modnego i swobodnego stylu życia. Kolekcja okularów dla kobiet i mężczyzn oferuje estetyczny design, nowoczesne wzornictwo z widocznymi często wpływami retro oraz wysokiej jakości materiały. Akcenty na zausznikach i lekko zaokrąglone oprawki zapewniają luksusowy wygląd, a modne kolory i wzory z ciekawymi elementami stylistycznymi nadają okularom wyrazu. Jeśli jesteś pasjonatem noszenia okularów, marka Guess jest stworzona właśnie dla Ciebie. W dostępnych kolekcjach znajdziesz nowe i świeże projekty z dużą różnorodnością stylów i wzorów. Wysokiej jakości oprawki okularów wykonane z najlepszych materiałów oraz wpływy vintage z lat 60. Oferują idealną równowagę między klasycznym designem a futurystycznymi liniami, które pasują do większości kształtów twarzy. Marka znana jest również z tego, że zawsze jest o krok przed nowymi trendami.

Trochę historii

Czterej bracia o imionach Georges, Maurice, Armand i Paul Marciano urodzili się w Maroku. Z powodu głodu i złej jakości życia, rodzice braci Marciano postanowili wyemigrować do Francji. Marzenie o lepszym życiu przywiodło sześcioosobową rodzinę najpierw do Paryża, a następnie do Marsylii, gdzie powoli, ale skutecznie budowali przyziemne życie.

Bracia dorastali i z biegiem lat odkryli w sobie silną pasję do mody. Najstarszy brat, Georges, zaczął studiować modę, a rok później zaczął projektować krawaty, ponieważ uważał, że te obecnie dostępne są zbyt nudne. Pozostali trzej bracia poszli w jego ślady i dwa lata później założyli swoją pierwszą firmę odzieżową. Jednak cztery krawaty, koszule i dżinsy, które zostały stworzone, nie przyjęły się w Marsylii. Ambicja i siła woli zaprowadziły ich do Ameryki, do Los Angeles, gdzie w Hollywood otworzyli swój pierwszy butik. Kreacje, a zwłaszcza dżinsy z denimu, odniosły wielki sukces, ale oni chcieli więcej... i nastąpił wielki przełom. Po kilku latach Georgesowi Marciano udało się namówić dyrektora znanego domu mody "Blooming Dales" w Nowym Jorku, aby przez jeden dzień sprzedawał tam kolekcję dżinsów Marciano. Współpraca ta okazała się ogromnym sukcesem, ponieważ wszystkie pozycje zostały sprzedane w ciągu kilku godzin, a w szczególności znany do dziś Marilyn Jean. Popyt był tak duży, że bracia mieli problemy z produkcją. Od tego momentu powstała marka odzieżowa Guess Who? Came.

Guess, amerykański sen, który stał się rzeczywistością

Marka stawała się coraz bardziej znana na całym świecie, a dzięki wysokiemu popytowi na rynku pojawiły się nowe linie produktów: perfumy, meble, okulary przeciwsłoneczne, biżuteria i inne modne produkty, które stały się obowiązkowymi akcesoriami modowymi. Dzięki wielkiemu sukcesowi kolekcji okularów przeciwsłonecznych Guess, rok później wprowadzono również kolekcję okularów korekcyjnych.

Okulary Guess dla kobiet, mężczyzn i dzieci

Marka Guess od samego początku dała się poznać jako nowoczesna i innowacyjna firma, która nie boi się ekstrawaganckich i nowatorskich projektów. Ta filozofia w połączeniu z francuskimi korzeniami i amerykańskim stylem życia ożywia każdą pojedynczą oprawkę okularów Guess. Smukłe, octanowe oprawki Guess wyglądają profesjonalnie, nie będąc przy tym surowymi. Nietypowe detale na końcach i bokach oraz lekko zaokrąglone kształty, które nawiązują do popularnych Wayfarer lub kocich oczu, nadają klasycznym okularom lekkości i finezji. Kolekcja okularów Guess oferuje również wysokiej jakości materiały w klasycznych kolorach, ale z nutą vintage, aby dopełnić Twój styl.

Z jakich materiałów wykonane są oprawki Guess?

Jak już wspomniano, każdy model Guess wykonany jest z wysokiej jakości materiałów. Firma przywiązuje wagę do designu, ale także do komfortu noszenia. Przygotowaliśmy dla Ciebie listę najlepszych materiałów w kolekcji Guess. W końcu to Ty decydujesz, który materiał jest dla Ciebie najlepszy.

Wiele z okularów Guess dostępnych w naszym sklepie jest wykonanych ze szlachetnego materiału, jakim jest octan. Acetat jest pierwotnie produktem naturalnym, który jest wytwarzany z włókien bawełnianych lub drzewnych. Wielu producentów markowych jak Gucci, Stella McCartney przywiązuje dużą wagę do materiałów przyjaznych dla środowiska i octan jest jednym z nich.

Oryginalne okulary w sklepie internetowym

Zakup okularów nie musi wiązać się z poświęceniem czasu na wyjazd do sklepu stacjonarnego. Zakup modnych okularów Guess można zrealizować w szybki, przyjemny i wygodny sposób za pośrednictwem sklepu internetowego. Trzeba jednak pamiętać, by korzystać z usług sprawdzonego dostawcy oryginalnych okularów. 

W naszym sklepie oferujemy produkty znanych i renomowanych producentów:

W okularymarkowe.pl znajdziesz wiele ciekawych wariantów oprawek do okularów przeciwsłonecznych Guess, które wyglądają bardzo modnie. Oprócz 100% ochrony przed promieniowaniem UV, soczewki zapewniają lepsze widzenie nawet w warunkach oświetleniowych. Okulary przeciwsłoneczne Guess doskonały wybór zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Zobacz również:

      pixel